LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki, psychologii - mgr inż. Rafał Oleśkowicz
 

Wyszukaj lini z danymi przystankami:

z: do:

Rybnik – Zakopane p. Suszec, Pszczynę, Bielsko-Białą , Żywiec
Przystanekb,V
Rybnik Dworzec Autobusowy06:30
Żory D.A.06:50
Suszec I Bar07:00
Pszczyna Katowicka Szkoła07:20
Bielsko-Biała Dworzec Autobusowy07:50
Żywiec ul. Żeromskiego - Pogotowie08:28
Sucha Beskidzka D.A09:15
Sucha Beskidzka Rynek09:19
Maków Podchalański ul. Kolejowa D.A09:27
Juszczyn Skrzyżowanie09:33
Osielec Szkoła09:39
Jordanów Rynek09:51
Skomielna Biała Ośrodek Zdrowia10:03
Chabówka Wiadukt10:10
Nowy Targ Dworzec Autobusowy10:35
Poronin PKP10:53
Zakopane ul. Kasprowicza11:01
Zakopane Plac Kolejowy11:03

b - nie kursuje w dniu 1stycznia, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25.XII | V - Kurs Przyśpieszony

Linie dalekobieżne:



Kontakt


Starostwo Powiatowe w Pszczynie
ul. 3 Maja 10
43-200 Pszczyna

tel.: 32 449 23 00
tel./fax: 32 449 23 45

e-mail: powiat@powiat.pszczyna.pl


Informacje


Godziny urzędowania »

Youtube
Facebook
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki, psychologii - mgr inż. Rafał Oleśkowicz