LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki, psychologii - mgr inż. Rafał Oleśkowicz
 

Wyszukaj lini z danymi przystankami:

z: do:

Zakopane - Rybnik p. Żywiec, Bielsko-Białą, Pszczyne, Suszec
Przystanekb,V
Zakopane Plac Kolejowy13:55
Zakopane ul. Kasprowicza13:57
Poronin PKP14:05
Nowy Targ Dworzec Autobusowy14:25
Chabówka Wiadukt14:48
Skomielna Biała Skrzyżowanie14:55
Jordanów Rynek15:07
Osielec Szkoła15:19
Juszczyn Skrzyżowanie15:25
Maków Podchalański ul. Kolejowa D.A15:31
Sucha Beskidzka Rynek15:39
Sucha Beskidzka D.A15:45
Żywiec ul. Żeromskiego - Pogotowie16:38
Bielsko-Biała Dworzec Autobusowy17:18
Pszczyna Katowicka Szkoła17:40
Suszec I Bar18:08
Żory Dworzec Autobusowy18:10
Rybnik Dworzec Autobusowy18:28

b - nie kursuje w dniu 1stycznia, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25.XII | V - Kurs Przyśpieszony

Linie dalekobieżne:



Kontakt


Starostwo Powiatowe w Pszczynie
ul. 3 Maja 10
43-200 Pszczyna

tel.: 32 449 23 00
tel./fax: 32 449 23 45

e-mail: powiat@powiat.pszczyna.pl


Informacje


Godziny urzędowania »

Youtube
Facebook
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki, psychologii - mgr inż. Rafał Oleśkowicz