LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki, psychologii - mgr inż. Rafał Oleśkowicz
 

Wyszukaj lini z danymi przystankami:

z: do:

Nysa - Nowy Sącz p. Wodzisław Śl. Pszczyna, Wadowice, Sucha Beskidzka, Rabka Zdrój, Limanowa
Przystaneka,n,P
Nysa Dworzec Autobusowy06:20
Wodzisław Śl. Dworzec Autobusowy09:11
Żory Dworzec .Autobusowy09:58
Pszczyna Bielska (Kościół)10:28
Goczałkowice Skrzyżowanie10:36
Wadowice Dworzec Autobusowy12:15
Sucha Beskidzka Dworzec Autobusowy12:55
Rabka Zdrój13:44
Nowy Sącz Centrum15:30

n - nie kursuje w wielką Sobotę oraz 24 i 31 XII | a - nie kursuje w pierwszy dzien Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII | P - Kurs pośpieszny

Linie dalekobieżne:



Kontakt


Starostwo Powiatowe w Pszczynie
ul. 3 Maja 10
43-200 Pszczyna

tel.: 32 449 23 00
tel./fax: 32 449 23 45

e-mail: powiat@powiat.pszczyna.pl


Informacje


Godziny urzędowania »

Youtube
Facebook
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki, psychologii - mgr inż. Rafał Oleśkowicz