LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki, psychologii - mgr inż. Rafał Oleśkowicz
 

Wyszukaj lini z danymi przystankami:

z: do:

Nowy Sącz - Nysa p. Limanowa, Rabka Zdrój, Sucha Beskidzka, Wadowice, Pszczyna, Wodzisław Śl.
Przystaneka,n,P
Nowy Sącz Dworzec Autobusowy06:55
Limanowa Dworzec Kolejowy07:30
Rabka Zdrój08:45
Sucha Beskidzka09:45
Wadowice Dworzec Autobusowy10:20
Goczałkowice Zdrój Skrzyżowanie11:58
Pszczyna Bielska (Kościół)12:10
Żory Dworzec .Autobusowy12:40
Wodzisław Śl. Dworzec Autobusowy13:45
Nysa Dworzec Autobusowy16:30

n - nie kursuje w wielką Sobotę oraz 24 i 31 XII | a - nie kursuje w pierwszy dzien Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII | P - Kurs pośpieszny

Linie dalekobieżne:



Kontakt


Starostwo Powiatowe w Pszczynie
ul. 3 Maja 10
43-200 Pszczyna

tel.: 32 449 23 00
tel./fax: 32 449 23 45

e-mail: powiat@powiat.pszczyna.pl


Informacje


Godziny urzędowania »

Youtube
Facebook
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki, psychologii - mgr inż. Rafał Oleśkowicz