LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki, psychologii - mgr inż. Rafał Oleśkowicz
 

Wyszukaj lini z danymi przystankami:

z: do:

"WAKACYJNA" Bielsko Biała- Giżycko przez Pszczynę,Katowice, Częstochowę, Warszawę, Ruciane Nida, Mikołajki, Mrągowo
Przystanek5/6,L,P
Bielsko-Biała Dworzec Autobusowy17:20
Pszczyna Katowicka Szkoła17:50
Tychy Dworzec PKP18:15
Katowice Dworzec Autobusowy18:50
Częstochowa Dworzec Autobusowy20:20
Warszawa Zachodnia D.A23:50
Ruciane Nida Dworzec03:40
Mikołajki Plac Kościelny04:05
Mrągowo ul. Curie-Skłodowskiej04:30
Ryn Plac Wolności05:00
Giżycko ul. Warszawska05:20

L - Kursuje w okresie ferii letnich | 5/6 - kursuje z piątku na sobotę | P - Kurs pośpieszny

Linie dalekobieżne:



Kontakt


Starostwo Powiatowe w Pszczynie
ul. 3 Maja 10
43-200 Pszczyna

tel.: 32 449 23 00
tel./fax: 32 449 23 45

e-mail: powiat@powiat.pszczyna.pl


Informacje


Godziny urzędowania »

Youtube
Facebook
Biuletyn Informacji Publicznej
E-urząd

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

LabNode.org Laboratory - Laboratorium informatyki, matematyki, chemii, mechaniki, elektroniki, psychologii - mgr inż. Rafał Oleśkowicz